top of page
дата оновлення:  22/09/2022

Протезування артерій нижніх кінцівок

Протезування артерій нижніх кінцівок є хірургічною методикою, у ході якої частина патологічно зміненої артерії замінюється на синтетичний протез. Із загального артеріального кровотоку виключається ділянка артерії, яка має протяжне та складне ураження, що не дозволяє відновити її прохідність іншими методами.


Нефункціональна частина судини висікається із заміною на імплантат. У цій якості можна використовувати як синтетичний протез, так і донорський біоматеріал.

Судинні хірурги Клініки СИМБІОТИКА виконують всі види протезування артерій, обираючи в кожному індивідуальному випадку оптимальну методику усунення небезпечної патології.

Записатись на  консультацію до лікаря? >>>

Покази до протезування артерій нижніх кінцівок

Операція виконується при значних ушкодженнях протяжних ділянок артерій – понад 50% закупорки діаметра артеріального ствола. Симптомами даної патології може стати біль у ногах у стані спокою та при ходьбі на короткі дистанції (менше 200 м), утворення трофічних виразок на ногах та пальцях.


Втручання також може бути визнане доцільним при аневризмі периферичних артерій ніг ​​та інших патологічних станах, за яких критично знижується швидкість кровотоку в зміненій ділянці, а медикаментозне лікування не дає ефекту.


Ця методика застосовується у випадках, коли ендоваскулярна операція з розширення судин визнана неефективною.


Протипоказанням до втручання є розвиток вологої гангрени кінцівки, ускладненої септичним станом.


Переваги протезування артерій нижніх кінцівок у Клініці СИМБІОТИКА

Висококваліфіковані спеціалісти. У нашому Центрі хірургії практикують досвідчені судинні хірурги, які володіють класичними та інноваційними технологіями для точної діагностики та ефективної хірургічної допомоги.


Операції будь-якої складності. Укомплектовані високоточним сучасним мікрохірургічним обладнанням операційні блоки, якісні імплантати та витратні матеріали найкращих світових виробників.


Персональний підхід до лікування, індивідуальні рішення, турбота про психологічний комфорт, швидку реабілітацію.