Емболізація вен та артерій – це малоінвазивна ендоваскулярна операція. Виконується рентгенохірургічним методом і полягає у цілеспрямованому закритті вен та артерій емболами – спеціальними дрібнодисперсними наповнювачами або лікарськими препаратами. Метою закорковування є виведення патологічно зміненої ділянки кровоносної мережі із загального кровообігу. Це може бути необхідно при судинних аномаліях (небезпечне розширення та витончення стінок судин), кровотечі або пухлини для припинення їх харчування.
Ендоваскулярні хірурги Клініки Симбіотика виконують емболізацію вен та артерій будь-якої складності, характеру патології та локалізації.
дата оновлення: 22/09/2022
Емболізація вен та артерій
Переваги
01
Спеціально обладнані рентгенохірургічні операційні та досвідчені ендоваскулярні хірурги, які досконало володіють даною інноваційною методикою хірургічної допомоги.
02
Висока ефективність операцій при різних патологіях систем організму, включаючи онкологію.
03
Максимальна безпека, мала операційна травма, швидке відновлення. Індивідуальні програми лікування з урахуванням комплексного підходу.
Які операції з емболізації вен та артерій ми проводимо
В цей час методика емболізації знаходить все ширше застосування у різних напрямках медицини. Вона застосовується у серцево-судинній хірургії, а гінекології та урології, при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту і т.д.
Ендоваскулярні хірурги Клініки Симбіотика виконують такі операції з емболізації судин:
Емболізація легеневих або бронхіальних артерій
Емболізація вісцеральних артерій аорти (печінки, нирок, кишківника, селезінки, шлунка)
Емболізація артерій тазу
Емболізація артерій передміхурової залози
Емболізація вен насіннєвого канатика
Підготовка до емболізації вен та артерій
Перед операцією проводиться повне обстеження пацієнта для виявлення можливих протипоказань і правильного вибору хірургічної тактики.
Після консультації з хірургом пацієнту необхідно зробити електрокардіограму, отримати висновок кардіолога, пройти лабораторну діагностику сечі та крові для виявлення інфекційних патологій, визначення групи, резусу та згортання крові, її загальних та біохімічних показників для оцінки роботи печінки та нирок.
За індивідуальними показаннями можуть бути призначені інші апаратні дослідження.
Дуже важливо повідомити лікаря про всі свої хронічні та перенесені захворювання, плановану або наявну вагітність, оскільки операція проводиться під рентгенологічним контролем.
Після госпіталізації пацієнта консультує лікар-анестезіолог для ухвалення рішення щодо безпечної анестезії.
Техніка проведення операції
Доступ через точковий прокол
Анестезія - комбінована
Час операції - до 60 - хв.
Перебування в стаціонарі 2 дні