top of page

Емболізація аневризм артерій - операція, метою якої є закриття патологічно розширеної та небезпечно витонченої ділянки артерії (аневризми) та виключення його із загального кровотоку. Хірургічне втручання в Клініці Симбіотика проводиться ендоваскулярним методом, який на сьогодні є малотравматичним і високотехнологічним.


Суть операції полягає у заповненні мішка аневризми м'якими платиновими мікроспіралями, які сприяють утворенню згустку крові та поступово заростають тканинами. В результаті емболізації кров більше надходить в аневризму, і вона перестає збільшуватися у розмірах. Виключається ризик її розриву і великого крововиливу.

дата оновлення:  22/09/2022

Емболізація аневризм артерій

Переваги

01

Бригада висококваліфікованих ендоваскулярних, мають великий досвід виконання судинних операцій будь-якої складності.

02

Високоякісні витратні матеріали, швидка реабілітація завдяки малій операційній травмі, індивідуальні програми лікування, психологічний комфорт, лікування без болю та страху.

03

Час операції – 60-120 хв

Покази до операції

Прямими показаннями до емболізації аневризми артерій є наявність мішковидної аневризми з витонченням її стінок та загрозою розриву, особливо на тлі діагностованого атеросклерозу, артеріальної гіпертензії або наявністю патологічного зв'язку між венозним та артеріальними руслами.


Операція виконується, у тому числі на артеріях, розташованих у важкодоступних місцях, зокрема – усередині черепної коробки.


У будь-якому випадку, рішення щодо тактики лікування кожного пацієнта приймає лікар клініки після ретельного ангіографічного дослідження.


Протипоказанням до ендоваскулярного втручання є індивідуальна непереносність контрастної речовини.