Головна Ортопедія і травматологія
біль в суглобі.jpg

- 13 200 грн.

Спеціальна пропозиція

ендопротезування

Ортопедія і травматологія

Ортопедія вивчає профілактику, діагностику і лікування деформацій та порушень функцій кістково-м'язової системи, які є результатом вроджених дефектів, вад розвитку, травм чи захворювань.

 

Ортопедія тісно пов'язана з травматологією, що вивчає пошкодження опорно-рухового апарату (кістоксуглобівм'язів, зв'язок, сухожиль) та розробляє засоби лікування й профілактики травм.

Такі проблеми вимагають комплексного підходу та знань в обох сферах. Відтак виникла необхідність у спеціалістах ортопедах-травматологах. Такий лікар бачить ситуацію ширше ніж вузькоспеціалізований фахівець. Хоча це вимагає великих затрат на підготовку та  діагноз, але лікування стає точнішим та якіснішим.

%D0%A4%D1%96%D0%BB%D1%8C%20%D0%90_edited

Філь Адріан Юрійович – професор кафедри травматології і ортопедії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, спеціаліст в галузі ортопедії та травматології опорно-рухового апарату, викладач дисципліни "Ортопедія травматологія для студентів та лікарів".

 

Науковець,  автор наукових робіт, досліджень, патентів на винахід. Спеціалізується на артропластиці, онкології, захворюваннях опорно-рухового апарату, артроскопічній хірургії спортивної травми, ревматоортопедії та переломах скелету.

 

Організатор багатьох міжнародних наукових симпозіумів та навчальних курсів для вдосконалення лікарів в галузі ортопедії та травматології. Автор багатьох наукових публікацій.

 • Дійсний член Міжнародної світової та європейської організації травматологів ортопедів SICOT, EFORT.

 • Всеукраїнської Асоціації ортопедів, травматологів.

 • Кількість  виконаних операцій –  більше 5000

 • Автор 50 статей в спеціалізованих наукових журналах

 • Учасник та доповідач 322 конференцій

 • Автор 5 патентів

Канзюба Анатолій Іванович  – доктор медичних наук, професор кафедри загальної хірургії ДВНЗ Ужгородський національний університет, ортопед-травматолог вищої категорії, .

 

До початку війни 2014 року працював провідним науковим співробітником відділу політравми та кістково-гнійної хірургії Донецького НДІ травматології та ортопедії.

Одним із перших в Україні почав займатись ендопротезуванням суглобів. На сьогодні понад 20-ть років проводить ендопротезування кульшових та колінних суглобів.

Має багаторічний досвід лікування пацієнтів з пошкодженнями опорно-рухового апарату, включаючи відновлювальну та реконструктивну хірургію при переломах тазу та вертлюжної западини.

Проходив стажування  у провідних ортопедичних центрах США та Європи.

 

Є автором понад 200 наукових праць.

 

Член Української асоціації ортопедів-травматологів.

 

Пріоритетний напрямок роботи – лікування захворювань великих суглобів, тотальне ендопротезування кульшового та колінного суглобів, включаючи складне та ревізійне ендопротезування.

Кандзюба Анатолій.png

Хочеш безкоштовну on line консультацію ортопеда? >>>

ЧИМ МОЖЕ БУТИ ВАМ КОРИСНИЙ ЛІКАР-ОРТОПЕД ТА КОЛИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ЙОГО ДОПОМОГОЮ?

 

Термінового звернення потребують травми кінцівок, тулуба, голови, а також біль у спині, поколювання, порушення рухливості хребта. Крім того, ортопед зможе надати допомогу, коли  болять суглоби, обмежено їх рухливість. Суглоби та їх складові можна лікувати, а також протезувати.

 

Якщо Ви зауважили у себе  фактори ризику розвитку захворювань опорно-рухового апарату, важливо регулярно відвідувати лікаря-ортопеда. До таких факторів ризику належать: похилий вік, зайва вага, ризик травматизації, пов'язаний з роботою чи зайняттям спортом, неправильна постава та малорухливий спосіб життя.

Фахівці Клініки Симбіотика проводять такі операції:

 • Артроскопічні обстеження та операції;

 • Ендопротезування колінного суглоба;

 • Ендопротезування кульшового суглоба;

 • Операції на сухожиллях;

 • Остеосинтез;

 • Операції при Халюс-Вальгус (вальгусна деформація стопи);

 • Спортивні травми;

 • Онкологічні захворювання опорно-рухового апарату.

В клініці Симбіотика застосовуються сучасні протоколи діагностики, планування, лікування та реабілітації хвороб опорно-рухового апарату.

Вартість лікування повідомляється і узгоджується до його початку. Відсутні приховані нарахування. У вартість лікування включається:

 

 • повне медикаментозне та матеріальне забезпечення,

 • оплата роботи лікарів, медичних сестер та іншого персоналу,

 • податки,

 • протези,

 • п’ятиразове харчування,

 • соціальне утримання,

 • госпітальна реабілітація,

 • інструментальні обстеження.

Блог 

Відгук пані Наталі про ендопротезування кульшового суглоба у клініці СИМБІОТИКА.

 

Пані Наталя народилась із двостороннім вивихом, що призвело до тяжкого захворювання у дорослому віці.

Першу операцію вона робила в іншій приватній клініці. Коли дізналась про Симбіотику, порівняла умови та ціни одразу зважилась на операцію в нашій клініці.

Відгук пані Світлани з США про протезування колінного суглоба у Клініці СИМБІОТИКА.

Пані Світлана проживає у США, та розповідає про високу вартість протезування.

В Україну приїхала до родичів, та коли дізналась про Симбіотику, зважилась на консультацію та одразу прийняла рішення про протезування колінного суглоба в нашій клініці. За іронією долі, пацієнтці встановлено колінний суглоб відомої американської фірми Zimmer. 

Відгук пані Лесі про ендопротезування кульшового суглоба та важливість реабілітації

 

Пані Леся, після травми, отримала ускладнення, що призвело до необхідності радикального лікування суглоба. Пошуки відповідей та бажання лікуватися привели її до професора Адріана Філя.

Вона описує, що допомогло прийняти їй рішення оперуватись в клініці СИМБІОТИКА. Особливу увагу звертає на реабілітацію після протезування, прозору вартість операції та надання медичної послуги "під ключ".