top of page

Накладення гіпсової пов'язки – це один із найбільш поширених, ефективних та доступних методів іммобілізації пошкодженої кінцівки або певного сегмента тіла. Фіксація травмованих ділянок забезпечує функціональний спокій та сприяє правильному загоєнню.

Травматологи-ортопеди клініки регулярно використовують гіпсові пов'язки у повсякденній практиці. Іммобілізація застосовується як у підготовчому, і на післяопераційному етапі хірургічного лікування.

дата оновлення:  27/10/2022

Накладення гіпсу

Переваги проведення в Клініці Симбіотика

01

Високоспеціалізовані спеціалісти


Кожен лікар Клініки Симбіотика досконало володіє технікою накладання гіпсу на будь-яку ділянку тіла. За рахунок ефективного знерухомлення травмованих кісток або сухожиль вдається створювати умови для швидкої та повноцінної регенерації сполучнотканинних структур.

02

Індивідуальний підхід


Лікарі нашої клініки у кожному окремому випадку проводять індивідуальні виміри травмованої ділянки, щоб підібрати оптимальну за розмірами пов'язку. Комфорт та безпека пацієнта є пріоритетними для нас.


03

Швидкість


Накладення гіпсової пов'язки у клініці займає від 20 до 40 хвилин. Пацієнту немає потреби чекати у черзі. Після госпіталізації його одразу оглядає лікар та підбирає найкращий спосіб іммобілізації.